HydraFacial

HydraFacial MD Power hakkında neler söylediler?


“Hücrelerimiz ihtiyaç duyduğu suyu tam olarak alamadığında, işlevlerini uygun seviyede yerine getiremezler. Bu da yaşlanma dediğimiz duruma, dokuların birçoğunun hasarına sebep olur. Sağlıklı hücre dönüşümünü destekleyen topikal ürünler, antioksidan karışımlar,anti-enflamatuarlar ve cilde su kazandıran içerik öğelerinden faydalanarak vücudunuzdaki su kaybeden dokuları onarmanız gerekir."

                                                                                                                     Dr. Howard Murad,MD

Durum 1: Deri Pigmentinde Ciddi Artış ve Kırışıklıklar

“İlk ziyaretimden sonra cildimde bir farklılık gördüm ve bu beni çok şaşırttı. Siyah noktalar daha azdı ve tüm yüzüm nemli ve canlı görünüyordu. Dahası alnımdaki kırışıklıklar gitmişti. Çok mutluyum, çünkü gelecek ay evleneceğim ve yüzüm tamamen farklı görünüyor.”

                                                                                                                       Yağmur İ.

Durum 2: Akne ve Hassas Ciltler, Şiş Gözler

“HydraFacial MD Power öyle bir değişikliğe sebep oldu ki… Cildim daha yumuşak, burnumdaki gözenekler temiz ve artık ne çenemde sivilceler ne de alnımda kızarıklıklar var. En iyisi de, alerjiden dolayı şişmiş ve soyulan göz kapaklarımı temizledi.”

                                                                                                                       Gamze A.

Durum 3: Karma ve Yağlı Ciltler

“Yağlı bir cilde sahiptim ve özellikle T Bölgesinde büyük gözenekler vardı.HydraFacial tedavisinden sonra, cildimde büyük oranda iyileşme gördüm ve ne kadar güzel göründüğüne dair bir çok iltifat aldım. Cildim temiz ve artık ne sivilcelerle ne de gözeneklerle ilgili sorunlarım var. ;Tedavi basit, rahatlatıcı ve de en önemli etkili.”

                                                                                                                       Dilek Y.

Yoksa Amerikan Cilt Bakımı Yaptırmadınız mı ?

“Amerika’nın Önde Gelen Doktorları Tavsiye Ediyor.Sizleri Hollywood ve Türk Yıldızlarının Tercihi olan Dünya’da ki Tek Amerikan FDA Onaylı Yeni Sistem HydraFacial MD Power Teknolojisiyle Buluşturuyoruz.”

Cildinizi koruyun ve yenileyin
Sadece bakım değil cilt sağlığı için

HydraFacial MD Power Nedir?

HydraFacial estetik teknolojisinde Yeni bir dönüm noktasıdır.HydraFacial adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.

Nemlendirme özelliği, HydraFacial’ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. HydraFacial temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hüclerini ve kirleri yok eder. Tedavi yumuşatıcı,tazeleyicidir.Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

HydraFacial MD Power Neden İyidir?

Hidrasyon, sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır.HydraFacial MD Power cilde nem veren tahriş etmeyen bir tedavidir.

HydraFacial MD Power İçin Bende Bir Aday Mıyım?

HydraFacial MD Power tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile HydraFacial tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanınız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumları özel olarak karıştırılabilir. Cilt değerlendirme ve hassaslık testi için doktorunuza ya da cilt bakım uzmanınıza danışın.

Tedavi Ne Kadar Zaman Alır? Bekleme Zamanı Ya Da Ağrı Var Mıdır?

HydraFacial tedavisi 30 dakika kadar az süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez “ bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi ” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınızı yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Nasıl Sonuçlar Beklenmelidir? Sonuçları Görmek İçin Kaç HydraFacial MD Power Tedavisi gerekir?

Birçok insan, sadece bir tedaviden sonra bile ciltte gözle görünür bir arınma ve pürüzsüz, ışıldayan cilt tonu elde ettiklerini bildirmektedir. Cildin yumuşamasını ve hidrasyon beş ile sekiz gün arasında bir süre boyunca hatta daha uzun sürebilir. Altı tedavilik bir seriden sonra, kırışıklıkların, çizgilerin, deri pigmentindeki artışın ve / veya yağlı / akneye meyilli cildin görünümünü iyileştirmek için haftada bir tedavi önerilir. İlk tedavi serinizden sonra, her iki-dört haftada bir HydraFacial MD Power tedavisiyle sonuçlarınızı koruyup sürdürmek isteyebilirsiniz.

Etkili Sonuçlar

4 haftalık HydraFacial uygulamaları dudak üstü, dudak kenarı ve alın bölgesi çizgilenmelerinde ciddi bir iyileşme sağlar. Ayrıca hyperpigmentasyon ve sonradan oluşan cilt lekelenmelerinde %40-60 oranında iyileşmeye gidilir. Bu sonuçlar lazerler gibi ablatif olmayan ve sosyal yaşantıdan kişileri uzaklaştırmadan kısa bir sürede HydraFacial uygulamalarıyla elde edilir.

Uygulama Alanları;

- Tıkalı ve Genişlemiş Gözenekler, Siyah Noktalar
- Kuru ve Nemsiz Cilde Nem Kazandırmak
- Güneş Hasarları
- İnce Çizgiler
- Renk Düzensizlikleri
- Akne Tedavisi

Dünya’nın En İyi Cilt Yenileme Cihazı ile Cildinize Hakkettiği Değeri Verin…                                                      


Detox Bakımı

Detox Bakımı

Yaz sonrası yıpranan cildinizi detox bakımı sayesinde eski haline kavuşturabiliriz. Çevresel faktörl...

Devamını gör

Altın Radyofrekans

Altın Radyofrekans

INFINI hastaların istekleri doğrultusunda dizayn edildi. Comfort Flow teknolojisi ve kısa toparlama ...

Devamını gör

Oksijenli Cilt Bakımı

Oksijenli Cilt Bakımı

Cilt zaman içerisinde iç ve dış etkenlere bağlı olarak yıpranıp, hasar görebilmektedir. Bu nedenle d...

Devamını gör

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Cilt bakımı gözeneklerin temizlenmesi ve en önemlisi de cildin oksijen ile buluşmasını sağlamak amac...

Devamını gör